Tuzla başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi ve İstanbul’da aktif olarak nakliye hizmeti veren Burak Nakliyat, tüm müşterileri için yıllardır sabit fiyat garantisi ve yüksek güvenlik hizmeti sunmaktadır. Özellikle bizimle yapacağınız tüm taşımalar kapsamında, yaptığımız taşıma sözleşmesi ile eşyalarınızı garanti kapsamına ücretsiz şekilde alıp Tuzla genelinde tüm imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık, Şehirler arası taşıma hizmeti ve Şehir İçi Yük Taşıma hizmeti gibi birçok farklı hizmet veren Burak Nakliyat, 19 yıldır kesintisiz bir şekilde nakliye hizmeti vererek bölgenin en köklü ve profesyonel nakliye şirketleri arasında yerini almıştır.

Son derece güvenlikli ve modern taşıma yöntemlerine sahip olan Burak Nakliyat, tüm müşterileri için sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Profesyonel ekibiyle birlikte yıllardır İstanbul, Gebze, Tuzla, Bursa gibi bölgelerde aktif faaliyet gösteren Burak Nakliyat’ tan hemen hizmet almak için canlı telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Post a comment

Your email address will not be published.

Related Posts