Gaziosmanpaşa Nakliyat Firması

İstanbul’da Burak nakliye hizmeti veren firma Gaziosmanpaşa ve diğer semtlerde tüm eşyalarınızı uzman ekibi tarafından büyük bir özenle ambalajlanarak taşınmaktadır. Ayıca eviniz ya da ofisinizde bulunan tüm dolapları de-monte ederek uzman ekibi ile ambalajlayan nakliye firmaları aynı şekilde eşyalarınızın yeni adresinizde tekrar montajını yapar. Her türlü ev ve ofis eşyanızı taşıyabilecek kapalı araçlar ile İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesine sunulan tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sigorta kapsamında olması.

Burak Nakliyat olarak bizler İstanbul’da çalışan nakliyeciler içerisinde uygun fiyatlara verdiği kaliteli Gaziosmanpaşa evden eve taşıma hizmetleri veren Burak nakliye sayesinde ulaşım kolaylığı sağlamış bulunmaktayız. Gaziosmanpaşa  ve civarındaki tüm bölgelere güvenli nakliyat hizmeti sunan Burak Nakliyat Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermektedir.

 

Bir cevap yazın

Get a quote

Give us a call or fill in the form below and we'll contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.