Gemlik ve Tüm Marmara bölgesi genelinde 19 yıldır aktif olarak nakliye işlemlerini sürdüren Burak Nakliyat sizler için en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Özellikle piyasanın altında düşük uygun fiyat garantisi ve sözleşmeli, sigortalı ürün taşıması sayesinde Burak Nakliyat tüm Yalovalıların yıllardır değişmeyen nakliyat firması tercihi oldu.

Burak Nakliyat olarak 19 yıldan beri tüm bölgede başarıyla geçen bir nakliye hizmetiyle beraber profesyonel ekibimiz olarak hizmetinizdeyiz. Burak Nakliyat tüm eşyalarınızı güvenli ve garanti kapsamında taşıyacağını garanti eder. Garanti sözleşmemiz kapsamında eşyalarınız kaskolu biçimde en güvenli yöntemlerle taşınır. İstanbul, Bursa, Adapazarı, Tekirdağ gibi bölgelerin tümüne hizmet veren Burak Nakliyat daima müşteri memnuniyetini önemser.

İstanbul’un tüm ilçeleri ve tüm Marmara bölgesi başta olmak üzere müşterilerimize sunduğumuz sabit fiyat garantisi ve sonradan hiçbir şekilde ödeme ücreti çıkmaması sebebiyle binlerce mutlu müşteriye hizmet verdik. Siz de hemen hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Post a comment

Your email address will not be published.

Related Posts